STREFA 365

#Strony internetowe

Szybkie, nowoczesne
i zawsze indywidualne
- zacznij z nami swój projekt!

Tworzymy nowoczesne, interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów i standardów. Wszystkie projekty wykonujemy w technologii RWD. Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie ich wizerunku w Internecie. Dbamy o ich potrzeby, dlatego tworząc dla nich projekty oraz treści kładziemy nacisk na unikalność i cechy, które wyróżniają ich spośród konkurencji. Z tego powodu nasze strony zachęcają do kontaktu, zaś treści i multimedia – do odwiedzania strony.

Wybierz styl swojej www

Każdego dnia widzimy mnóstwo stron internetowych i w zależności od branży – mocno różnią się od siebie. Planując projekt witryny musimy szczególną uwagę zwrócić na jej styl, bo definiuje on charakter oraz atrakcyjność.

Oferujemy nowoczesne strony, które tworzymy w oparciu o research branży. Staramy się dodawać im dodatkowych cech (oraz kanałów kontaktu), dlatego implementujemy w nich zaawansowane formularze/tablice. Cenimy sobie kreatywność, uważamy, że wygląd ma znaczenie, dlatego nasze projekty są zaawansowane graficznie. Nasze strony są proste w obsłudze, bezpieczne i szybkie. 

Zamawiający może oglądać budowę swojej strony na żywo. Po złożeniu zamówienia otrzymuje wiadomość z linkiem do obiektu roboczego, przydzielamy także osobistego opiekuna na czas realizacji usługi.

Darmowa wycena on-line

Jeśli chcesz zamówić wycenę strony prosimy o wypełnienie niezobowiązującego Briefu, w którym opiszesz charakter projektu oraz jego cechy. Możesz skorzystać z wygodnego kalkulatora, który obliczy orientacyjny koszt wykonania projektu. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu na czacie.

Jak powstają
nasze strony www?
- poznaj je bliżej ...

Tworzenie stron internetowych to połączenie treści, grafik oraz kodu. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualność w każdych z powyższych aspektów. Powstawanie strony dzielimy na 4 etapy. Na początku przeprowadzamy research branży oraz konkurencji i tworzymy plan projektu. Po jego akceptacji tworzymy materiały: grafiki, teksty, animacje, logo i rozpoczynamy implementację. Trzecia faza to dostosowanie strony do urządzeń mobilnych oraz testowanie produktu. Finałem jest odbiór przez klienta. 

Każdy projekt implementujemy na serwerze Zamawiającego. Po odbiorze przekazujemy folder z plikami strony, który zawiera utworzone szablony oraz materiały multimedialne, a także gotowy plik migracyjny.

#Strony internetowe

Co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić?
- może opieka www?

Monitoring i administracja

Codziennie monitorujemy stan Twojej witryny. Ponadto administrujemy Twój hosting i dbamy o jego poprawną konfigurację. W trakcie współpracy masz bezpośredni kontakt ze swoim Asystentem, a także wgląd w system raportów, które otrzymasz ostatniego dnia miesiąca. Dbamy o prędkość wczytywania Twojej strony, a także jej bezpieczeństwo, dlatego raz w tygodniu poddajemy ją skanowaniu.

Aktualizacje i kopie zapasowe

W przypadku stron opartych o CMS WordPress mamy do czynienia z aktualizacjami silnika, wtyczek oraz szablonu. W zależności od ilości zaimplementowanych dodatków aktualizacje będą konieczne co tydzień lub nawet kilka dni, a zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do uszkodzenia strony internetowej. Terminowo aktualizujemy wszelkie moduły, a ponadto tworzymy kopie zapasowe po każdej takiej czynności. Jeśli samodzielnie uzupełniasz swoją stronę (np: publikujesz wpis na blogu), to w ciągu 24 godzin również tworzymy kopię zapasową.

Wsparcie techniczne

W trakcie trwania usługi możesz liczyć na pomoc Asystenta. Jeśli potrzebujesz dokonać zmian na swojej stronie internetowej bądź przenieść ją na inny hosting lub skonfigurować wtyczkę, to w ramach abonamentu przydzielamy Ci 2 godziny pomocy technicznej. Jeżeli omyłkowo zepsujesz swoją stronę, bądź zniknie ona z sieci – przywrócimy ją bez dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz usługi, która przekracza limit wsparcia technicznego, to przysługuje Ci zniżka w wysokości 20%.

#Strony internetowe

Aktualny cennik
- z czego ma się składać Twoja strona?