STREFA 365

#Sklepy internetowe

Szybkie, nowoczesne
i responsywne
- sklepy internetowe

Nowoczesny, przejrzysty i intuicyjny sklep to najbardziej pożądana platforma sprzedaży. Zwłaszcza dzisiaj w dobie dużej konkurencji, konsument bywa wybredny, dlatego należy stosować sprawdzone metody nawigacji, aby sklep realnie „się sprzedawał”. Jeśli prowadzisz sprzedaż w Internecie lub dopiero ją zaczynasz, to nasza oferta przypadnie Ci do gustu. Posiadamy wiele sklepów w realizacji, a ponadto katalog własnych, już gotowych inspiracji. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Zacznij sprzedaż e-commerce

Sukces sprzedaży zaczyna się już na etapie projektowania sklepu. Z racji dużej ilości sklepów w sieci, każdy nowy musi być przygotowany pod kątem wielu elementów. Ważny jest wygląd, nawigacja oraz prędkość wczytywania. Ważna jest także optymalizacja oraz wygoda użytkowania na urządzeniach mobilnych.

Nasze projekty są przemyślane i projektowane po długim reasearchu danej branży. Potrafimy się wpasować w rynek i przygotować projekt, który wyróżnia się spośród konkurencji, co również ma przełożenie na sprzedaż. Tworzymy jedynie indywidualne sklepy, dlatego możemy zaoferować więcej możliwości, niż inni.

Do każdego sklepu dodajemy maksymalnie 100 w pełni skonfigurowanych produktów w cenie usługi. Powyżej tej ilości cena jednego produktu wynosi 5,00 złotych brutto.

Darmowa wycena on-line

Jeśli chcesz zamówić wycenę sklepu prosimy o wypełnienie niezobowiązującego Briefu, w którym opiszesz charakter projektu oraz jego cechy. Możesz skorzystać z wygodnego kalkulatora, który obliczy orientacyjny koszt wykonania projektu. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu na czacie.

Jakie sklepy
tworzymy?
- poznaj je bliżej

Sklepy, choć w większości są podobne do siebie, w rzeczywistości mogą się mocno różnić. Niektóre pełnią rolę wypożyczalni, inne zaś są całodobowym systemem rezerwacji. W przypadku sklepów najważniejsza jest funkcjonalność, wygoda w nawigowaniu (szczególnie na urządzeniach mobilnych) i nowoczesne, szybkie metody płatności. W naszych projektach duży nacisk kładziemy na wygląd, ponieważ uważamy, że sprzedaż zaczyna się od pierwszego wrażenia.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami, katalogiem gotowych sklepów, a także poniższym cennikiem. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń!

#Sklepy internetowe

Co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić?
- może opieka www?

Monitoring i administracja

Codziennie monitorujemy stan Twojego sklepu. Ponadto administrujemy Twój hosting i dbamy o jego poprawną konfigurację. W trakcie współpracy masz bezpośredni kontakt ze swoim Asystentem, a także wgląd w system raportów, które otrzymasz ostatniego dnia miesiąca. Dbamy o prędkość wczytywania Twojej strony, a także jej bezpieczeństwo, dlatego raz w tygodniu poddajemy ją skanowaniu.

Aktualizacje i kopie zapasowe, również produktów

W przypadku stron opartych o CMS WordPress mamy do czynienia z aktualizacjami silnika, wtyczek oraz szablonu. W zależności od ilości zaimplementowanych dodatków aktualizacje będą konieczne co tydzień lub nawet kilka dni, a zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do uszkodzenia strony internetowej. Terminowo aktualizujemy wszelkie moduły, a ponadto tworzymy kopie zapasowe po każdej takiej czynności. W przypadku sklepów tworzymy również kopię zapasową produktów. Jeśli samodzielnie uzupełniasz swoją stronę (np: publikujesz wpis na blogu lub dodajesz masowo produkty), to w ciągu 24 godzin również tworzymy kopię zapasową.

Wsparcie techniczne Twojego sklepu

W trakcie trwania usługi możesz liczyć na pomoc Asystenta. Jeśli potrzebujesz dokonać zmian w swoim sklepie, np: skonfigurować wtyczkę albo produkt, to w ramach abonamentu przydzielamy Ci 2 godziny pomocy technicznej. Jeżeli omyłkowo zepsujesz swój sklep, bądź zniknie on z sieci – przywrócimy ją bez dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz usługi, która przekracza limit wsparcia technicznego, to przysługuje Ci zniżka w wysokości 20%. 

#Sklepy internetowe

Aktualny cennik
- z czego ma się składać Twój sklep?