STREFA 365

#Copywriting

Treści promocyjne,
artykuły sponsorowane
- daj się poznać!

Jak powstają nasze teksty?

Przede wszystkim nasze treści tworzymy samodzielnie wewnątrz, a nie na zewnątrz firmy. Współpracujemy z wieloma agencjami, którym stale dostarczamy zarówno teksty sponsorowane, jak również artykuły blogowe. Wiemy, jak ważnym aspektem tekstu jest jego odpowiednie formatowanie pod kątem wyszukiwarki Google, dlatego artykuły wzbogacamy o materiały multimedialne, a całość optymalizujemy przed odesłaniem do Klienta. 

Jakościowa treść ma znaczenie

Niezależnie od wybranych metod marketingowych – copywriting, a w zasadzie content marketing są fundamentem pozyskiwania ruchu. Im ciekawsza treść, tym chętniej się z nią asymilujemy, aż finalnie zaczynamy lubić konkrety produkt, usługę bądź stronę. Oferujemy profesjonalne treści sponsorowane, które będą opowiadać o Twoim produkcie, bądź go lokować w wybranej przez Ciebie formie. Chętnie podejmiemy się także artykułów jakości blogowej, bądź stałej opieki nad nim.

Nasze teksty wyróżniają się jakością, a proces ich powstawania to więcej, niż jeden etap. Wraz z treściami przekazujemy raport o unikalności oraz prawa autorskie do zrealizowanych tekstów.

Zamów lub złóż zapytanie o teksty


#Content Marketing

Opieka nad Twoim blogiem
- rozpędź swoje SEO

Autorskie, zachęcające treści

Cele prowadzenia bloga są trzy: zwiększenie interakcji z odbiorcą, a także pozycjonowanie wraz z budowaniem wiarygodności. Regularne publikowanie wartościowych i unikalnych wpisów zachęci przeglądającego do zainteresowania Twoim produktem, usługą, lub po prostu zostania Twoim czytelnikiem. Obecnie blisko 30% stron i sklepów internetowych prowadzi bloga i pozyskuje w ten sposób ruch z mediów społecznościowych. Podobnie jest z wyszukiwarką Google, gdzie większość fraz prowadzi do blogów, a nie stron głównych. Publikujemy merytoryczne, zachęcające i przede wszystkim – autorskie treści.

Dobra widoczność w Google

Regularne linkowanie i prowadzenie przy tym bloga to recepta na wysokie pozycje w Google. Algorytmy lepiej odbierają strony, które wykazują ruch (regularne publikowanie, a przy tym również komentowanie wpisów to zwiększenie wagi strony, a także ruchu), a jeśli dodatkowo te wpisy są linkowanie (np: w katalogach) – mogą być wysoko w wyszukiwarce po kilku tygodniach.

Większa wiarygodność

Prowadzenie bloga zwiększa Twoją wiarygodność, ponieważ możesz na nim umieszczać kreatywne, ciekawe oraz techniczne treści. Twoje materiały mogą być cytowane na zewnętrznych stronach, co ponadto doda rozgłosu. Możesz również budować bazę czytelników i wchodzić z nimi w interakcje. Witryny, które dbają o swojego bloga zazwyczaj osiągają o 30% wyższą sprzedaż, niż konkurencja.

#Content Marketing

Aktualny cennik
- którą usługę nam zlecisz?